aktualności | galeria | artykuły | rekordy | treningi | zawody | sprzęt  
login:  hasło:    
freedivers | forum | księga gości | kontakt | linki | załóż konto  
menu strony
  
 aktualności
 galeria
 artykuły
 rekordy
 treningi
 zawody
 sprzęt
 linki
  
 freedivers
 kalendarz
 forum
 księga gości
 kontakt
  
rejestracja
 
załóż konto >>
przypomnij hasło >>

stowarzyszeniefreedivingpoland.org

VII Mistrzostwa Polski

VI Mistrzostwa Polski

aktualności - komentarze
 sklepik
Basenowe Mistrzostwa Świata we Freedivingu – dzień 3 – relacja Michała Dąbrowskiego!2015-06-21
Niedziela – pierwszy dzień startów. Tegoroczne Mistrzostwa Świata rozpoczęły się od dyscypliny Dynamic No Fins (DNF). Zarówno dzisiejszy dzień jaki i ta konkurencja okazały się bardzo udane dla naszej kadry.Dobrą passę rozpoczęła Magdalena Solich, która już z samego rana w 2-giej turze startów wysoko podniosła poprzeczkę. Płynęła spokojnie, równo i stylowo, a swoją próbę zakończyła czystą procedurą na 144 m, ustanawiając tym samym swój nowy PB.

Po krótkiej przerwie trzymaliśmy kciuki za Agnieszkę Kalską, która wystartowała w 5-tej turze o 9:40. Agnieszka bez większych problemów przepłynęła dystans 135 m i zakończyła swoje nurkowanie czystą procedurą.Jeszcze wszyscy nie zdążyliśmy się nacieszyć ani pogratulować Agnieszce a tu już w kolejnej turze startów do nurkowania w swej koronnej konkurencji przygotowywał się pierwszy reprezentant kadry męskiej i tym samym aktualny rekordzista świata – Mateusz Malina. Nasz mistrz, w swoim stylu i z lekkością przepłynął 199 m, a procedurę wykonał jakby wynurzył się po dwóch basenach!! Z uśmiechem na twarzy i bez jakichkolwiek oznak zmęczenia czy niedotlenienia. 30 minut wcześniej tą samą odległość pokonał największy rywal Mateusza – Goran Colak (200 m OK), zapowiadają się nam zatem duże emocje w finale A.Kolejnymi zawodnikami którzy zmierzyli się z basenem w Belgradzie byli: Julia Kozerska i Michał Dąbrowski. Oboje startowali w tej samej turze, jednak po przeciwległych stronach basenu co przysporzyło troszkę trudności obserwatorom. Nie przeszkodziło to jednak samym zawodnikom w osiągnięciu dobrych wyników. Jako pierwsza swą próbę zakończyła Julia Kozerska z wynikiem 139 m i białą kartką. Chwilę później Michał Dąbrowski również czystą procedurą zakończył swoje nurkowanie osiągając dystans 157 m i poprawiając tym samym swoje dotychczasowe PB.To nie był jeszcze koniec emocji. Jako ostatni z naszych reprezentantów wystartował Karol Karcz, który również potwierdził swoją dobrą formę. Karol podobnie jak pozostali zawodnicy dał z siebie wszystko i w ślad za Magdą oraz Michałem, ustanowił swój nowy personal best: 160 m i biała kartka!!!

Każdy z nas z niecierpliwością oczekiwał na wyniki. A po takich próbach było na co czekać. Wszyscy nasi reprezentanci są w finałach!!! Magdalena Solich i Mateusz Malina finał A, Julia Kozerska, Agnieszka Kalska, Karol Karcz i Michał Dąbrowski Finał B.Co to był za dzień :)Jutro starty DYN. Deklaracje złożone, czekamy na publikacje listy startowej. Trzymajcie za nas kciuki.Pozdrawiamy z Belgradu!!

Michałdodał: -lu-

Komentarze (2)

Komentuje: lily   ip: 46.53.***.***    host: ***.telecom.by
I felt very happy while reading this site. This was really very informative site for me. I really liked it. This was really a cordial post. Thanks a lot!.

Czułem się bardzo szczęśliwy podczas czytania tej strony. Było to miejsce naprawdę bardzo pouczające dla mnie. Naprawdę mi się podobało. To było naprawdę serdeczne postu. Wielkie dzięki!. http://prayertimesnow.com/
Komentuje: jam12   ip: 178.92.***.***    host: ***.pool.ukrtel.net

Chcąc dodać komentarz musisz się wpierw zalogować.


łowcy podwodni
  prowadzenie: pulek   design: joix   oprogramowanie: Studio Programistyczne codeX